Офіційний дилер Mazda в Закарпатській області

Прем'єра Авто

Компанія "Прем'єра Авто" є єдиним офіційним дилером, що представляє бренд Mazda на Закарпатті.

20 червня 2014 року був відкритий новий дилерський центр за адресою: м Мукачево, вул. Автомобілістів 28, що складається з просторого шоу-руму та сертифікованої станції технічного обслуговування автомобілів.

У демонстраційному залі представлені автомобілі Мазда з актуального модельного ряду, серед яких Ви зможете обрати автомобіль, який ідеально підходить саме Вам. А визначитися з вибором допоможуть привітні кваліфіковані продавці-консультанти, які з радістю нададуть інформацію, що Вас цікавить.

Станція технічного обслуговування нового дилерського центру площею 1000 кв.м. включає в себе 9 робочих постів і оснащена повним спектром фірмового діагностичного устаткування і спеціального інструменту для якісного обслуговування, діагностики та виконання ремонтних робіт будь-якої складності. На території СТО, яка становить 1500 кв.м., також знаходиться склад оригінальних запасних частин і аксесуарів, який дозволить своєчасно проводити всі види ремонтних робіт.

ТОВ «Прем’єра Авто» надає послуги з продажу автомобілів Mazda, пропонує оригінальні запасні частини та аксесуари, здійснює технічне обслуговування та гарантійний ремонт, проводить контрольно-діагностичні роботи, встановлює додаткове обладнання та інші аксесуари за індивідуальним замовленням. Ми дбаємо про комфорт наших клієнтів, саме тому у нас в автоцентрі передбачено затишну зону відпочинку та кафе. Очікування оформлення, видачі автомобіля або проведення сервісних робіт пройдуть непомітно за чашечкою ароматної кави та смаколиками.

Головною нашою метою є задоволення будь-яких потреб та запитів наших клієнтів.

Чекаємо на Вас!

Додаткова інформація за тел. (03131) 3-80-20.