Якість та практичність
Mazda6

РОЗРОБЛЕНИЙ ДЛЯ НЕПЕРЕВЕРШЕНОГО ЗАДОВОЛЕННЯ ЗА КЕРМОМ

Mazda6 SW – це елегантний, досконалий та надзвичайно динамічний автомобіль, який одразу стане важливим елементом вашого активного способу життя. Завдяки дизайну KODO – душа руху, новітнім технологічним рішенням та продуманому салону наш функціональний універсал легко впорається з навіть найскладнішими завданнями. Подорожі з сім’єю та друзями стануть ще більшим задоволенням завдяки зручності для всіх пасажирів.

КОЖНА ПОДОРОЖ ОСОБЛИВА

З оновленим дизайном Mazda6 стає ще більш вишуканою, що підкреслюється фірмовим кольором Machine Gray. Широкий набір технологій активної та пасивної безпеки i-ACTIVSENSE надає неперевершене відчуття контролю над ситуацією. Останнє покоління передових технологій SKYACTIV безкомпромісно поєднує вражаючі показники динамічності з високою продуктивністю та ефективністю використання пального. Все це підсилює відчуття Jinba Ittai – єднання водія зі своїм автомобілем.

НАЙКРАЩЕ РІШЕННЯ ДЛЯ БУДЬ-ЯКИХ ЗАДАЧ

Сімейні поїздки, подорожі з друзями на вихідні або зустрічі в місті – Mazda6 робить кожну з цих поїздок унікальною. Однією з причин є філософія дизайну KODO – душа руху. Наші дизайнери та майстри вдихнули життя в кожну лінію, кожен контур, щоб досягти нового рівня зрілої елегантності.

БЕНЗИНОВИЙ SKYACTIV-G 2,5 Л.

Нові технології вдосконалюють роботу бензинового силового агрегату SKYACTIV об’ємом 2.5 л., а динаміку керування було покращено завдяки підвищеній жорсткості кузова, вищій аеродинамічній ефективності та зниженню шуму та вібрацій.

ІНТЕР'ЄР
  • Чорна тканина
  • Чорна комбінована шкіра
Натисніть та прокрутіть
ОБЕРІТЬ ВАШУ Mazda6
Тут ваша мрія про Mazda6 стає реальністю. Оберіть комплектацію, що підходить саме вам.
ЗАПРОШУЄМО НА ТЕСТ-ДРАЙВ
Сядьте за кермо нової Mazda6 SW та відкрийте всі переваги на власному досвіді
Прайс-лист
Завантажуйте прайс-лист на Mazda6 Універсал
Представлені на сайті моделі можуть відрізнятись від комплектації моделей для українського ринку. Кольори та деякі зовнішні та/або внутрішні елементи обладнання автомобілей на зображеннях можуть відрізнятися від реальних.