Новини

Mazda3 - Автомобіль року 2015 в Україні

Згідно підсумків голосування громадського жюрі та автомобільних журналістів - абсолютну перемогу у Всеукраїнській акції "Автомобіль року 2015 в Україні" здобула Mazda3.

Третє покоління Mazda3 повернуло колишню славу, піднявши стандарти класу на новий рівень. Параметри, в яких ця модель стала практично еталоном сегмента, полягають не тільки в зовнішніх елементах дизайну, але й в чисто технічних, габаритних і експлуатаційних моментах. Доказом цьому свідчать високі оцінки в конкурсах та  міжнародні нагороди.

Mazda3 - один з найгучніших успіхів компанії Mazda. Фіналіст європейського конкурсу «Car of the Year 2014» та всесвітнього автомобіля року «World Car of the Year 2014», вийшла в лідери, в тестах Страхового інституту безпеки на дорогах США (IIHS), отримала найвищий бал за новими правилами краш-тестів EuroNCAP та міжнародний приз за дизайн - «Red Dot Award: дизайн продукту 2014».

Концепція дизайну «KODO - душа руху» вивела Mazda3 до нової сфери емоційного сприйняття та нерозривного зв'язку  власника та автомобіля. Цей ефект посилюється за рахунок нової концептуальної ідеї комунікаційного інтерфейсу «людина / машина» - Human Machine Interface. Активна складова, яка розставила акценти на динаміці і економічності - комплекс технологій SKYACTIV - інноваційна розробка компанії Mazda, яка охопила  практично всі вузли та агрегати автомобіля.

Двигуни сімейства SKYACTIV-G - це потужність і екологічність. Безкомпромісна ефективність з рекордною для класу компресією, що досягає показника 14:1 - вивели Mazda3 в лідери класу за рівнем екологічності, показниками витрат палива і швидкісним характеристикам.

Трансмісія SKYACTIV-Drive - це динаміка та продуктивність. Максимально точний момент перемикання, виняткова чіткість і здатність підлаштовуватися під поточні дорожні і швидкісні умови - забезпечує Mazda3 фактично новий алгоритм роботи коробки передач та двигуна.

Структура SKYACTIV-Body і кузов SKYACTIV-Chassis - це міцність та легкість. Використання нових матеріалів і методів інтеграції різних систем в структуру кузова знизили вагу Mazda3, при цьому отримавши більш міцні конструкції. Це дозволяє не тільки економити паливо, але й добитися виняткової точності в настройках шасі та керованості.

Новий для сегмента підхід до створення атмосфери надійності і комфорту в салоні Mazda3 - це можливість використовувати по максимуму габарити автомобіля і його внутрішній простір. Mazda3 демонструє якість виконання, вибір матеріалів і опцій, які раніше не пропонувалися в цьому класі. Цим, компанія Mazda, ще раз підкреслює особливий підхід до цього сегменту і реалізацію інноваційних технологій на самому високому рівні.